1. Головна
  2. Про нас

Про нас

Історія нашої компанії

Досвід нашої компанії розпочинається в 2011 році у місті Дрогобич, на власному папероробному підприємстві.
Детально ознайомившись з первинною та вторинною сировиною, її властивостями, механічними свідченнями і технологією переробки, керівництвом компанії було прийнято рішення про заснування нового напрямку діяльності – машинобудування.
За роки праці нам вдалось здобути знання і поєднати два основних напрямки роботи – переробку макулатури та виробництво обладнання.

Основним напрямком діяльності компанії є розробка, виробництво, продаж та монтаж обладнання для целюлозно-паперової промисловості.
Наше підприємство виготовляє папероробні та картоноробні машини плоскосіточного і круглосіточного типу, малої та середньої продуктивності, які призначені для переробки макулатури та целюлози в паперову і картонну основу.
Також пропонуємо лінії, які виготовляють з основи туалетний папір, паперові рушники, верстати для виробництва серветки, картонної гільзи та інше обладнання, яке використовується для виготовлення виробів побутового та санітарно-гігієнічного призначення.

Ми постійно працюємо над якістю конструкцій та привідних вузлів обладнання, що гарантує мінімальні фінансові затрати на обслуговування.
Регулярно вносимо покращення в технологічні процеси та вдосконалюємо обладнання, що призводить до високої ефективності у використанні, оптимізації кількості обслуговуючого персоналу та безпомилкової роботи обладнання, протягом багатьох років експлуатації.
Завдяки практиці ми втілюємо здобутий нами досвід в нових проектах та постійно вдосконалюємо технології.

Наш багаторічний досвід це машинобудівна компанія ТОВ «Папір-Захід» – високоякісне обладнання для переробки макулатури та целюлози і виготовлення готової продукції!

Наші переваги

ЯКІСТЬ

Наша компанія є провідним виробником обладнання для целюлозно-паперової промисловості, яке поставляється в країни СНД та Європи, що гарантує високу якість виробів

НАДІЙНІСТЬ

Партнерство з ведучими світовими брендами: Schneider Electric, Siemens, Control Techniques, Mitsubishi Electric, Camozzi, Lowara, Wilo, Grundfos, Pedrollo, CMO, Miyawaki, Viessmann

ГАРАНТІЯ

 Бізнес план, розрахунок проекту, виготовлення, доставка, монтаж, пуско-налагоджування, навчання, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання

Наші партнери

Меню