1. Головна
  2. Про нас

Про нас

Історія нашої компанії

Досвід нашої компанії розпочинається в 2011 році у місті Дрогобич, на базі приватного папероробного підприємства.

Детально ознайомившись з первинною та вторинною сировиною, її свідченнями і технологією переробки, керівництвом сьогоднішнього підприємства ТОВ “Папір-Захід”, було прийняте рішення про заснування нового напрямку діяльності – машинобудування.

За ці роки праці нам вдалось здобути знання, практику та поєднати два основних напрямки роботи – переробка макулатури та виробництво обладнання.

Завдяки практиці ми втілюємо здобутий нами досвід в нових проектах та постійно вдосконалюємо обладнання.

На сьогоднішній день, основним видом діяльності компанії є розробка, виробництво, продаж та монтаж обладнання для целюлозно-паперової промисловості.

Наше підприємство виготовляє папероробні машини плоскосіточного і круглосіточного типу, малої та середньої продуктивності, які призначені для переробки макулатури та целюлози в паперову основу.

Також пропонуємо лінії для виробництва з паперової основи туалетного паперу, паперових рушників, верстати для виробництва серветки та інше обладнання, яке використовується для виготовлення виробів побутового та санітарно-гігієнічного призначення.

Постійні внесення покращень в технологічні процеси та вдосконалення обладнання, привели до високої ефективності у використанні, малої кількості обслуговуючого персоналу та безпомилкову роботу обладнання протягом багатьох років експлуатації.

Якість конструкцій та привідних вузлів обладнання, гарантують мінімальні фінансові витрати на амортизацію та обслуговування.

Наш багаторічний досвід це машинобудівна компанія «Папір-Захід» – високоякісне обладнання для переробки макулатури та целюлози і виготовлення готової продукції!

Наші переваги

ЯКІСТЬ

Наша компанія є провідним виробником обладнання для целюлозно-паперової промисловості, яке поставляється в країни СНД та Європи, що гарантує високу якість виробів

НАДІЙНІСТЬ

Партнерство з ведучими світовими брендами: Schneider Electric, Siemens, Control Techniques, Mitsubishi Electric, Camozzi, Lowara, Wilo, Grundfos, Pedrollo, CMO, Miyawaki, Viessmann

ГАРАНТІЯ

 Розрахунок проекту, розробка, виготовлення, доставка, монтаж, пуско-налагоджування, навчання, повне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання

Наші партнери

Меню