1. Головна
  2. Обладнання
  3. Лінії для виробництва туалетного паперу та паперових рушників

Лінії для виробництва туалетного паперу та паперових рушників

Лінія для перемотування макулатурної та целюлозної паперової основи і виготовлення туалетного паперу та паперових рушників без тиснення та перфорації. Продуктивність 4,0 тонни в добу.

Лінія для перемотування макулатурної та целюлозної паперової основи і виготовлення туалетного паперу та паперових рушників з тисненням та перфорацією. Продуктивність 4,0 тонни в добу.

Верстат напівавтоматичний, для перемотування макулатурної папір-основи і виготовлення логів туалетного паперу та паперових рушників без тиснення та перфорації. Продуктивність 5,0 тонни в добу.

Верстат автоматичний, для перемотування макулатурної та целлюлозної папір-основи і виготовлення логів туалетного паперу та паперових рушників з тисненням та перфорацією. Продуктивність 5,0 тонни в добу.

Верстат для нарізання технологічних логів з макулатурної та целлюлозної папір-основи в туалетний папір та паперові рушники. Продуктивність 5,0 тонни в добу.

Верстат для нарізання технологічних логів з макулатурної та целлюлозної папір-основи в туалетний папір та паперові рушники. Продуктивність 6,0 тонни в добу.

Верстат для пакування рулончиків туалетного паперу та паперових рушників. Продуктивність 5,0 тонни в добу.

Стелаж для етикерування, просушування та акумуляції технологічних логів туалетного паперу та паперових рушників.

Стіл для акумуляції рулонів туалетного паперу та паперових рушників.

Стійка для подачі етикетки на проклеювання технологічних логів туалетного паперу та паперових рушників.

Пристрій для безконтактного маркування продукції шляхом лазерного нанесення набору символів.

Меню